SKI AREÁL OSTRUŽNÁ - ŘETĚZÁRNA
mimo provoz
Zobrazit na:

Zlatá Olešnice - ideální pro rodiny s dětmi

Máte rádi zimní sporty? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navštivte ski areál Zlatá Olešnice a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Jizerských horách a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Ve středisku najdete jeden vlek. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Rolba vyjíždí na svah denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Vyzkoušet můžete smažený sýr či gulášek.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. V okolí se nachází Muzeum skla, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Je vidět, že provozovatel se snaží. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 43%.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 4.10.
částečně oblačno
11°C
7°C
Čtvrtek
5.10.2023
částečně oblačno
12°C
8°C
Pátek
6.10.2023
zataženo
13°C
8°C
Sobota
7.10.2023
zataženo
15°C
11°C