SKI AREÁL OSTRUŽNÁ - ŘETĚZÁRNA
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Deštné v O.h. ostudu neudělal

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Deštné v O.h.! Areál se nachází v Orlických horách a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především sedačkovou lanovku. Dále můžete využít 7 vleků. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) Rolba vyjíždí na svah 2x denně. Pokud chcete naučit své ratolesti základní lyžařský postoj, přijde vám vybavení tohoto střediska vhod. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na lyžařském koberci. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! A co když dojde k úrazu? Horská služba sídlí blízko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Vyzkoušet můžete hamburger nebo kulajdu. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Olešnice v O.h..

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Celkově se jedná nadprůměrné středisko. Pokud hledáte kvalitní areál, do tohoto střediska se určitě přijeďte podívat. Areál nic zásadního nechybí. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 76%. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Čtěte také: Deštné v O.h. - lyžaři si přijdou na své Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 4.10.
částečně oblačno
11°C
7°C
Čtvrtek
5.10.2023
částečně oblačno
12°C
8°C
Pátek
6.10.2023
zataženo
13°C
8°C
Sobota
7.10.2023
zataženo
15°C
11°C