SKI AREÁL OSTRUŽNÁ - ŘETĚZÁRNA
mimo provoz
Zobrazit na:

Kouty nad Desnou - velké zlepšení

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Kouty nad Desnou. Areál se nachází v Jeseníkách a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především sedačkovou lanovku. Dále v areálu nachází dvojice vleků. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Rolba vyjíždí na svah denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Pokud by jste náhodou měli smůlu, horská služba sídlí nedaleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnat můžete bramboračku nebo kulajdu. Do areálu můžete jet také skibusem.

Jak tedy arál ohodnotit? Provozovatele areálu musíme pochválit. Objevili jsme zde jen minimum závažných nedostatků. Nechceme středisko vychvalovat do nebes, ale méně než 75% prostě dát nemůžeme. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Čtěte také: Ski areál Kouty nad Desnou Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 4.10.
částečně oblačno
11°C
6°C
Čtvrtek
5.10.2023
částečně oblačno
12°C
7°C
Pátek
6.10.2023
zataženo
13°C
8°C
Sobota
7.10.2023
zataženo
14°C
9°C