SKI AREÁL OSTRUŽNÁ - ŘETĚZÁRNA
mimo provoz
Zobrazit na:

České Petrovice - ideální pro snowboardisty

Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál České Petrovice! Areál se nachází v Orlických horách a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu se nachází trojice vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Úprava svahu probíhá 1-2x denně. Nevíte jak naučit děti udržet na lyžích rovnováhu? Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na dětském lyžařském kolotoči. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnat můžete točené pivo či bramboračku.

Ski areál má leží ve velice zajímavém prostředí a je zde spousta míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. Určitě navštivte Zřícenina hradu Lanšperk, který se nachází pouze 18km daleko.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Areál musíme ohodnotit lehce nadprůměrnou známkou. Pokud hledáte kvalitní areál, do tohoto střediska se určitě přijeďte podívat. S klidným svědomím jsme se rozhodli ohodnotit areál na 76%. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Jezdíte nebo jezdili jste rádi na hory, ale Váš zdravotní stav Vám nedovolí obout ani lyže, ani snowboard? Chcete poradit, jak zlepšíte Váš zdravotní stav? PEMAMED je rakouská firma s několikaletou historií a tisíci zákazníky po celém světe, která na trh dodává vysoce kvalitní doplněk stravy. Kloubní výživa té nejvyšší kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 4.6.
částečně oblačno
16°C
10°C
Pondělí
5.6.2023
zataženo
16°C
13°C
Úterý
6.6.2023
déšť
16°C
9°C
Středa
7.6.2023
částečně oblačno
17°C
10°C