SKI AREÁL OSTRUŽNÁ - ŘETĚZÁRNA
mimo provoz
Zobrazit na:

Cotkytle - ideální pro rodiny s dětmi

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Cotkytle a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Orlických horách.

V areálu najdete jeden vlek. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Rolba vyjíždí na svah dle potřeby. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnat můžete horkou čokoládu a točené pivo. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Šanov.

Jak tedy arál ohodnotit? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Pokulhává také ochota personálu. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 70%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 4.10.
částečně oblačno
11°C
7°C
Čtvrtek
5.10.2023
částečně oblačno
12°C
8°C
Pátek
6.10.2023
zataženo
13°C
8°C
Sobota
7.10.2023
zataženo
15°C
11°C