SKI AREÁL OSTRUŽNÁ - ŘETĚZÁRNA
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Pyšná se zajet určitě vyplatí

Milujete snowboarding? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Pyšná a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krušných horách a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu se nachází dvojice vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Úprava svahu probíhá denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. Pokud by jste náhodou měli smůlu, horská služba sídlí nedaleko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnat můžete párek v rohlíku či horkou čokoládu.

Pokud vám zbyde čas, můžete navštívit nějakou pozoruhodnost v okolí. V okolí se nachází Zoopark Chomutov, kde si přijdou na své milovníci zvířátek.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Areál by potřeboval několik větších investic. 72% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 4.10.
částečně oblačno
11°C
6°C
Čtvrtek
5.10.2023
částečně oblačno
12°C
7°C
Pátek
6.10.2023
zataženo
13°C
8°C
Sobota
7.10.2023
zataženo
14°C
9°C