SKI AREÁL OSTRUŽNÁ - ŘETĚZÁRNA
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Olešnice v O.h. se zajet určitě vyplatí

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte ski areál Olešnice v O.h. a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Orlických horách a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu nachází dvojice vleků a lano pro děti. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnejte řízečky či horkou čokoládu. Skibus, který ve středisku jezdí, hodnotíme jako velké plus.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Personál je poměrně vstřícný. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 70%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Máte rádi čepice s bambulkou? Tak si račte vybrat. Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 4.10.
částečně oblačno
11°C
7°C
Čtvrtek
5.10.2023
částečně oblačno
12°C
8°C
Pátek
6.10.2023
zataženo
13°C
8°C
Sobota
7.10.2023
zataženo
15°C
11°C