SKI AREÁL OSTRUŽNÁ - ŘETĚZÁRNA
mimo provoz
Zobrazit na:

Svoboda nad Úpou - to pravé místo pro rekreaci

Co v zimě dělat? Co takhle vyrazit do hor a naučit se lyžovat? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte Ski areál Svoboda nad Úpou a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním! Areál se nachází v Krkonoších nedaleko města Trutnov a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Můžete využít trojici vleků. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Svah je upravován denně. Udržet na lyžích rovnováhu není pro děti úplně jednoduché. V některých areálech mají vybavení, které jim pomůže, zde byste jej ale hledali marně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky. Zde si jich ale příliš neužijí, snowpark zde bohužel není. Pokud by jste náhodou měli smůlu, horská služba sídlí nedaleko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Vyzkoušet můžete kofolu či gulášek. Do areálu můžete jet také skibusem.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. Viděli jste už někdy zasněžený Hospital Kuks? Určitě to stojí za to.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Toto středisko si zaslouží kladné hodnocení. Areál dokáže splnit potřeby většiny průměrných lyžařů. Kvalita zázemí je nadstandartní. Nechceme středisko vychvalovat do nebes, ale méně než 72% prostě dát nemůžeme. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 4.10.
částečně oblačno
11°C
6°C
Čtvrtek
5.10.2023
částečně oblačno
12°C
7°C
Pátek
6.10.2023
zataženo
13°C
8°C
Sobota
7.10.2023
zataženo
14°C
9°C