SKI AREÁL OSTRUŽNÁ - ŘETĚZÁRNA
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Morávka Sviňorky ostudu neudělal

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál Morávka Sviňorky je pro vás to pravé. Areál se nachází v Beskydech.

V areálu najdete jeden vlek. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Každý hladový krk jistě potěší smažák nebo smažák.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. Určitě navštivte Zámek Frýdek-Místek, který se nachází pouze 17km daleko.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je spíše průměrný. Závažných nedostatků je zde hodně. Chybí nám zde především koplexní služby. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 64%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Bolí Vás často klouby a nabýváte dojmu, že jste již odepsaní? Štve Vás to? Vyzkoušejte revoluci na trhu! Kloubní výživa od firmy PEMAMED dodá Vaši kloubům všechny potřebné živiny, které mají za následek rychlou obnovu chrupavky a zlepšení pohyblivosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 4.10.
částečně oblačno
11°C
6°C
Čtvrtek
5.10.2023
částečně oblačno
12°C
7°C
Pátek
6.10.2023
zataženo
13°C
8°C
Sobota
7.10.2023
zataženo
14°C
9°C