SKI AREÁL OSTRUŽNÁ - ŘETĚZÁRNA
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Klema ostudu neudělal

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Klema a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Beskydech a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu se nachází dvojice vleků a lano pro děti. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Úprava svahu probíhá dle potřeby. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. V areálu se nachází snowpark. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Můžete si dát např. smažák či kofolu. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Mezivodí.

Jak tedy arál ohodnotit? Toto středisko si zaslouží kladné hodnocení. Kvalita zázemí je nadstandartní. S klidným svědomím jsme se rozhodli ohodnotit areál na 81%. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 4.10.
částečně oblačno
11°C
7°C
Čtvrtek
5.10.2023
částečně oblačno
12°C
8°C
Pátek
6.10.2023
zataženo
13°C
8°C
Sobota
7.10.2023
zataženo
15°C
11°C