SKI AREÁL OSTRUŽNÁ - ŘETĚZÁRNA
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Stříbrná

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Stříbrná. Areál se nachází v Krušných horách.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Úprava svahu probíhá denně. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. V areálu sídlí horská služba. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnat můžete smažený sýr či zelňačku.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Chybí nám zde především koplexní služby. 71% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 4.10.
částečně oblačno
11°C
6°C
Čtvrtek
5.10.2023
částečně oblačno
12°C
7°C
Pátek
6.10.2023
zataženo
13°C
8°C
Sobota
7.10.2023
zataženo
14°C
9°C