SKI AREÁL OSTRUŽNÁ - ŘETĚZÁRNA
mimo provoz
Zobrazit na:

Sportovní oblečení na hory

Přemýšlíte jaké oblečení koupit svým dětem na hory? Tápete a neorientujete se v nových trendech? Velmi kvalitní sportovní oblečení je vyráběno právě u nás. Pryč je doba, kdy bylo nutné nakupovat sportovní oblečení pouze od zahraničních výrobců. V současné době si mnoho firem své oblečení nechává testovat špičkovými evropskými sportovci, kteří kvalitu sportovního oblečení dokážou ocenit nejlépe.

Čas šponovek a tlustých svetrů je nenávratně pryč. Kousavý a těžký svetr je již přežitkem. Lehké moderní materiály jej plně nahradí. Stále však platí zlaté pravidlo vrstvení.

Jedna kvalitní věc je lepší než tři nekvalitní - to je heslo dnešní doby a dnešních nákupů. A dodržení tohoto pravidla se velmi viditelně odrazí na velikosti našich zavazadel. Sněžné pásy zabrání tomu, aby se Vám sníh nedostal pod bundu. Osobní komfort můžete zvýšit i použitím jednorázových hřejivých polštářků. Výbornou vychytávkou je i termo nákrčník.

Sportovní oblečení nové generace je prodyšné – a přesto je člověk dokonale chráněn před větrem. Oděvy je možno používat i za extrémních klimatických podmínek. Vnitřní strana bývá jemná a hřejivá, příjemná pro pokožku a nabízející ten nejlepší komfort pro zákazníka. Budete svěží a v pohodě! Svrchní strana oděvu musí být nepromokavá. Velmi kvalitní oblečení můžete pořídit ve výprodejích.

Nemalou předností je též odolnost používaných materiálů proti oděru a ušpinění. Při praní vždy respektujte doporučení výrobce. Sušení by mělo probíhat pozvolně.

Vůbec neuvažujte o možnosti vyrazit na hory bez kvalitní lyžařské nebo snowboardové přilby – nebojte se, nebudete v ní na sjezdovce jediní – lyžařská helma se dnes již opravdu stala samozřejmostí!!! Vyzkoušet můžete i chránič kostrče a pánve, který má střih šortek a je vyroben z vysoce prodyšného materiálu. Do lyžařského oblečení se dá zašít i pasivní systém pro vyhledávání osob zasypaných lavinou.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 4.10.
částečně oblačno
11°C
7°C
Čtvrtek
5.10.2023
částečně oblačno
12°C
8°C
Pátek
6.10.2023
zataženo
13°C
8°C
Sobota
7.10.2023
zataženo
15°C
11°C