SKI AREÁL OSTRUŽNÁ - ŘETĚZÁRNA
mimo provoz
Zobrazit na:

Velká Úpa - to pravé místo pro rekreaci

Lyžujete rádi? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Velká Úpa. Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Páteří ski areálu je jedna sedačková lanovka. Dále se v areálu nachází trojice vleků a lano pro děti. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Svah je upravován denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! A co když dojde k úrazu? Horská služba sídlí blízko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Můžete si dát např. gulášek a horkou čokoládu. Promrzlí lyžaři s povděkem uvítají možnost nechat se odvézt skibusem.

Jak tedy arál ohodnotit? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Areál má pár much. Areál by potřeboval několik větších investic. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 67%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Bolest kloubů trápí často lyžaře, trápí i Vás? Mrzí Vás to? PEMAMED je rakouská firma s několikaletou historií a tisíci zákazníky po celém světe, která na trh dodává vysoce kvalitní doplněk stravy. Kloubní výživa té nejvyšší kvality.

Čtěte také: Velká Úpa - lyžaři si přijdou na své

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 7.12.

°C
°C
Čtvrtek
8.12.2022

°C
°C
Pátek
9.12.2022

°C
°C
Sobota
10.12.2022

°C
°C