SKI AREÁL OSTRUŽNÁ - ŘETĚZÁRNA
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Partutovice

Hledáte to pravé místo, kde byste si mohli užít zimní sporty naplno? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Ski areál Partutovice. Areál se nachází daleko od ostatních areálů, je tak ideální volbou pro lidi, kteří bydlí v jeho blízkosti nedaleko města Hranice .

V areálu se nachází jeden vlek a děti či začínající lyžaři ocení lano. Velká škoda je pouze to, že ve středisku najdeme pouze jednu sjezdovku. Pokud máte děti, které zde budou stát na lyžích poprvé, počítejte s tím, že areál pro ně příliš dobře vybaven není. Snowbordisté si zde příliš nezablbnou, snowpark zde totiž nemají. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Pokud si v3ak neveymete svačinu z domu, ve středisku nesjpíš umřete hlady. Chybí zde stánek s občerstvením.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál je spíše průměrný. Personál je poměrně vstřícný. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 72%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Máte problémy s pohybem a po pár minutách na lyžích Vás bolí klouby? Jste z toho špatní a chcete na svazích řádit jak za mlada? Pomůžeme Vám! Pro správnou funkci Vaši kloubů je nejlepším řešením kloubní výživa od firmy PEMAMED.

Čtěte také: Ski Partutovice - velké zlepšení Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 4.10.
částečně oblačno
11°C
6°C
Čtvrtek
5.10.2023
částečně oblačno
12°C
7°C
Pátek
6.10.2023
zataženo
13°C
8°C
Sobota
7.10.2023
zataženo
14°C
9°C