SKI AREÁL OSTRUŽNÁ - ŘETĚZÁRNA
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Zimní středisko Zborov

Lyžujete rádi? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Zborov je pro vás to pravé.

Předklášteří - ideální pro rodiny s dětmi

Chcete se naučit na prkně? Přijeďte navštívit areál Předklášteří a užijte si zimní radovánky naplno!

Do ski areálu Olešnice v O.h. se zajet určitě vyplatí

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte ski areál Olešnice v O.h. a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Do ski areálu Pyšná se zajet určitě vyplatí

Milujete snowboarding? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Pyšná a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Cotkytle - ideální pro rodiny s dětmi

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Cotkytle a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Mrákotín - ideální pro rodiny s dětmi

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Mrákotín je pro vás to pravé.

České Petrovice - ideální pro snowboardisty

Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál České Petrovice!

Kouty nad Desnou - velké zlepšení

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Kouty nad Desnou.

Areál Deštné v O.h. ostudu neudělal

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Deštné v O.h.!

Co nepodcenit před odjezdem na hory

Co dělat, aby se Vaše zimní dovolená nezměnila v průšvih? Hlavně nepodcenit přípravu. Věcí, co se mohou pokazit je spousta. Chcete vědět jak se připravit? V tomto krátkém článku se pokusím shrnout ty nejběžnější problémy.

Jak si vedou české ski areály oproti těm zahraničním?

Poslední listy opadávají. Lidé začínají hledat vhodný skiareál, ve kterém by mohli strávit zimní dovolenou. Zvolíte raději české nebo rakouské středisko? Možností je hodně, ale i tady rozhodují především finance. V čem jsou ale česká střediska horší než ty zahraniční?

Zlatá Olešnice - ideální pro rodiny s dětmi

Máte rádi zimní sporty? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navštivte ski areál Zlatá Olešnice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Partutovice

Hledáte to pravé místo, kde byste si mohli užít zimní sporty naplno? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Partutovice.

Velká Úpa - to pravé místo pro rekreaci

Lyžujete rádi? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Velká Úpa.

Lužná - areál příjemně překvapil

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte navštívit Lužná a užijte si zimní radovánky naplno!

Sportovní oblečení na hory

Přemýšlíte jaké oblečení koupit svým dětem na hory? Tápete a neorientujete se v nových trendech? Velmi kvalitní sportovní oblečení je vyráběno právě u nás. Pryč je doba, kdy bylo nutné nakupovat sportovní oblečení pouze od zahraničních výrobců. V současné době si mnoho firem své oblečení nechává testovat špičkovými evropskými sportovci, kteří kvalitu sportovního oblečení dokážou ocenit nejlépe.

Zimní středisko Stříbrná

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Stříbrná.

Přívrat - ideální pro snowboardisty

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Přívrat.

Zimní středisko Praděd

Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navšivte s rodinou středisko Praděd.

Areál Klema ostudu neudělal

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Klema a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Meziboří - lyžaři si přijdou na své

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navšivte s rodinou středisko Meziboří.

Areál Morávka Sviňorky ostudu neudělal

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál Morávka Sviňorky je pro vás to pravé.

Svoboda nad Úpou - to pravé místo pro rekreaci

Co v zimě dělat? Co takhle vyrazit do hor a naučit se lyžovat? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte Svoboda nad Úpou a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním!

Zimní středisko Polanka - Písek u Jablunkova

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navšivte s rodinou středisko Polanka - Písek u Jablunkova.

Nechte se zlákat na výlet do Českého Krumlova

K největším turistickým lákadlům v naší zemi patří bezesporu Český Krumlov. Každým rokem do Krumlova zavítá několik desítek tisíc jak tuzemských, tak i zahraničních hostů. Město samotné Vám může nabídnout nádherné historické centrum s renesančními fasádami domů, obtáčené řekou Vltavou, a pochopitelně si nikdo nenechá ujít návštěvu krumlovského zámku a jeho nádherné rozsáhlé zahrady. Český Krumlov je také vodáckým rájem, vodáci z tábořiště v Novém Spolí pokračují skrze tři sjízdné jezy směrem do Zlaté Koruny a mohou obdivovat krásy historického centra přímo z vodní hladiny. Pozoruhodná jsou ovšem i vyhlídková místa v okolí. Kdo do Českého Krumlova zavítá vlakem, ten má určitou výhodu. Vlakové nádraží je totiž na kopci vysoko nad městem a je odtud velmi pěkný výhled na zámek a jeho bezprostřední okolí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 4.10.
částečně oblačno
11°C
6°C
Čtvrtek
5.10.2023
částečně oblačno
12°C
7°C
Pátek
6.10.2023
zataženo
13°C
8°C
Sobota
7.10.2023
zataženo
14°C
9°C